Bora Akkaş, Bora Akkaş Fan, Geniş Aile, Dogabora
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bora Akkaş, Geniş Aile, Bora Akkaş Fan, Dogabora, Bora Akkaş resimleri, Adab-ı Muaşeret

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Dogabora ile Keyifli Bir Röportaj

5 posters
YazarMesaj
deviListic*
Admin
Admin
deviListic*

Dogabora ile Keyifli Bir Röportaj Empty
MesajKonu: Dogabora ile Keyifli Bir Röportaj   Dogabora ile Keyifli Bir Röportaj Icon_minitimePaz Ağus. 16, 2009 1:37 am

DogaBora Röportaj

--Doga bora kimdir?kendınden bahsedebılırmısın bıraz?

DogaBora Benım =) 12 ekim 1990 dogumlu tamamen muzik ve oyunculuga bagimli yasiyan bi rapper diyelm

--fazla duyulmus bı adın yok acıkcası senı rape sevkeden neydı?

rapin icindeki tiyatrallik, kendimi ifade edebilme durumum, ve rapin kendısı yanı çekiciliği
rap müziği bana daha önce hic tatmadıgım bir çok duyguyu tanıtıyo. Ben bir seyler yazıyorm ve ınsanlar buna deger verıyor,dınlıyor bu çok değerli bir şey. Konser ve Partiler herkezin eli havada senle birlikte söyleyip
seni izliyorlar o atmosfer inanılmaz hiç bir şeye değişmem

--önceden rock grubun oldugunu söyledin..rocktan dönmene sebep ne oldu?

Rock ve benim yaptığım blues altarnetif rock tabıkı muzikal acıdan, emeğe saygı duyulmasıni gerektiren bir tarz
ben 6 yıla yakın bass gitar çaldım o zamanda bazı konserlere çıkıyordum, o konserlerınde atmosferı farklı ama
dediğim gibi bu kadar rahat kendimi ifade ederek yaptığım müziği hiç bir şeye değişmem

--oyunculuk yaptıgını duydukkk oyunculuk zormu sana gore?nekadar zamandır oyunculuk yapıyorsun?

Zor tabiki bir bölüm yani nerden baksanız 80 dak için bi haftamızı veriyoruz oyunculuk yaparken ama buna değer. Ben 99 senesınde sehır tıyatrolarında egıtım alarak ve cesıtlı oyunlarında rol alarak basladım ve hala devam ediyorum

--aynı anda bı partyle bı cekımın cakıssa..senın ıcın hangısı onemlıdır??

Parti daha önemli olur. Dinleyici ayakda beklemez ama her türlü erteleye bilirim cekimi belirli tarih varsa elimde
eğer ertelıyemıyorsam son dakkada cıktıysa once hangisinin tarihi belli olmuşsa onu secerim.

--oyunculuk alanında kazandıgın neler oldu yanı getırılerı ve goturulerı senı mutlu eden yanları neler?

Kendi paramı kazandığım için yaşıtlarıma göre daha olgun oldugumu dusunuyorum yanı bıraz daha erken buyudum
bır cok sorumluluk uslendım kucuk yasda. Götürüleride sosyal hayatım kız arkadasının doğum gününe gidemezsin
çekimin olur, arkadaşlarınla buluşamazsın set yemeği olur, anneler gününde galan olur falan =)

--bırazda basarılarından bahsedelım duydumkı altın portakal sahıbıymıssın..bu yasta bunu kazanmak ıcın neler yaptın?

Bilmem yeteneğim olmalı kucuk yasta baslamam da olabılır gercekten hıc beklemedıgım bir ödüldü çok şaşırmıştım.

--arastırınca buldum sınema fılmı küçük kıyameti izlemiştim..o tarz cekimlerde bi zorlanma olmuyormu?

Diğerlerine nazaran tabıkı sinema filmleri daha fazla emek ister bide küçük kıyamet gibi
enterasan bir film daha cok uğrastırdı ama cok zevklıydı ve profesyonellerle calıstığım için cok rahattım.

--hala daha çekimlerin devam ediyormu?oyunculugu bırakmanı gerektirecek kadar zorluk cektinmi?

Devam ediyor bu yaz sezonunda show tv de inşallah deNizle ortak yeni bir diziye giricez.
hiç öyle bir zorluk çekmedim yani sevdiğim için heralde zorluklar zor gelmedi.

--we son sorular..doga bora sanalda nerelere takılır?ve en cok hangi rapperlara bayılır =) ?

Fazla sanalı takip edemiyorum açıcası hiphoplife.net zamanım oldukca bakıyorum rap konusunda
onun dısında myspace'm dışında sayfa acmam genelde artık realrapide takip ederim ama =)
Akon Eminem Tech N9ne DMX 2pac Nelly DR.DRE LL Cool j. Ludacris Ciara Rihanna bayılırm hatta =)
mattafix vs vs.. dinlerim

--peki ya bora'nınmarka takıntısı illada bu olmassa bende bunu gıymem dedıgı durumlar varmıdır?

Yok tabiki öyle bir takıntım ama iyi marka kaliteli ve iyi ürün verir bende giyimime dikkat ederim
o yüzden genelde marka tercıh ederim.

--son sözleri biz rapperlara nedir ?

rapi önemsesinler son zamanlar cok kolay bir iş hatta müzik olarak bile kabul etmiyenler var rapin kalitesini biz göstercez destek beklerim.. türkiyede rap ergenlık cağında bir cocuk artık olgunlaşmalı..
teşekkür ederim herkesi 25. mayısdakı partiye beklerim ..saygılar DogaBora

https://boraakkas.forum.st
Bora*znN
Moderatör
Moderatör
Bora*znN

MesajKonu: Geri: Dogabora ile Keyifli Bir Röportaj   Dogabora ile Keyifli Bir Röportaj Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 3:53 pm

ahh tatlım benimm orjinal aşkım ya
HypNose
Forum Üyesi
Forum Üyesi
HypNose

MesajKonu: Geri: Dogabora ile Keyifli Bir Röportaj   Dogabora ile Keyifli Bir Röportaj Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 8:52 am

Bora Bora Bora.(L) (L)
Teşekkürler .
Bora*znN
Moderatör
Moderatör
Bora*znN

MesajKonu: Geri: Dogabora ile Keyifli Bir Röportaj   Dogabora ile Keyifli Bir Röportaj Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 3:49 pm

Bir videolarını buldum en kısa zamanda eklemek dileğiyle rap kişiliğinde başarılar..
BoraciBegüm
Forum Üyesi
Forum Üyesi
BoraciBegüm

MesajKonu: Geri: Dogabora ile Keyifli Bir Röportaj   Dogabora ile Keyifli Bir Röportaj Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 5:24 pm

Oyy yerim Very Happy
Tam benlik yaw, Smile

Boram benim Very Happy <3

Buarada, p. icin sagol Smile
ßora*NuR.
Forum Üyesi
Forum Üyesi
ßora*NuR.

MesajKonu: Geri: Dogabora ile Keyifli Bir Röportaj   Dogabora ile Keyifli Bir Röportaj Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 11:36 pm

Paylaşım için teşekkürler...Wink

Boracıkm mucks Very Happy
Bora*znN
Moderatör
Moderatör
Bora*znN

MesajKonu: Geri: Dogabora ile Keyifli Bir Röportaj   Dogabora ile Keyifli Bir Röportaj Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 4:17 pm

Arkadaşlar Türkçe'ye dikkat edelim lütfen!
ßora*NuR.
Forum Üyesi
Forum Üyesi
ßora*NuR.

MesajKonu: Geri: Dogabora ile Keyifli Bir Röportaj   Dogabora ile Keyifli Bir Röportaj Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 5:10 pm

Noldu yav Sad Anlamadım şimdi Sad
deviListic*
Admin
Admin
deviListic*

MesajKonu: Geri: Dogabora ile Keyifli Bir Röportaj   Dogabora ile Keyifli Bir Röportaj Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 5:20 pm

yav yerine yaw felan yazanlar olmuş mesela ondan ,)
https://boraakkas.forum.st
ßora*NuR.
Forum Üyesi
Forum Üyesi
ßora*NuR.

MesajKonu: Geri: Dogabora ile Keyifli Bir Röportaj   Dogabora ile Keyifli Bir Röportaj Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 5:25 pm

hee bana kızan yok yani Very Happy iyi iyi Very Happy

Dogabora ile Keyifli Bir Röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası